Plánujete kúpu SUP - standup paddle boardu ale neviete sa rozhnodúť pre ten správny? Ozvite sa nám!  Poradíme, vysvetlíme rozdiely v jednotlivých triedach a rovno si SUP- ko môžete vyskúšať v našej požičovni. Lepšie raz skúsiť ako stokrát počuť. Poradíme Vám vhodné destinácie na SUPkovanie v okolí Banskej Bystrici a vysvetlíme základy. Ak sa Vám SUP-ko zapáči, rovno si ho môžete u nás zakúpíť. V ponuke máme paddleboardy od firmy FITOCEAN a SHARK SUPS.

Čo by malo každé SUPko mať:

  • 3 x plutvy: Jedna hlavná skladacia a dve malé. Keď supkujete na rieke, hlavnú plutvu dáte dolu (kvôli kameňom a nízkej vode) a dve malé plutvy Vám pomáhajú držať správny smer a perfektne ovládať dosku. Bez nich je to fakt trápenie.

  • Max nosnosť aspoň 130 kg (naše majú 140 kg), aby ste mohli pádlovať aj dvaja. Tiež platí, čím väčšia nosnosť, tým lepšia stabilita a pevnosť dosky. Pri lacných doskách máte mokré nohy, pretože sa prehíňajú.

  • Použité materiály: Naše dosky sú lepené originálnym nemeckým lepidlom  179K ZEBEC™,  čo zaručuje pevnosť a dlhú životnosť dosky. Takisto používame hrubšie vrstvy, čo zaručuje pevnosť a robustnosť. Toto má za výsledok lepšiu stabilitu, rýchlosť a ovládateľnosť dosky.

  • Príslušenstvo: My Vám ponúkame plnohodnotný pohodlný ruksak na SUPko, nielen vrece, kvalitnú dvojčinnú pumpu, skladacie pádlo, kľuč na čistenie ventilu a návod v SK jazyku.

Pár recenzií nájdete aj tu:

https://www.fitocean.com/2017/06/09/review-testbericht-fit-ocean-magic-glide-108/

https://www.youtube.com/watch?v=AvbgiXdbHug&feature=youtu.be

Ako sa hovorí, papier znesie veľa, my Vám preto ponúkame TESTOVANIE nášho SUPka. Lepšie raz skúsiť ako stokrát počuť :)

fit shark cena

  

 

Ceny požičania:

8:00 - 11:45     (doobeda): 20 EUR
12:00 - 18:00   (poobede): 20 EUR
8:00 - 18:00     (celý deň): 30 EUR
2 - 4 hod. poobede cez pracovný deň : 10 EUR

cruise bus slider DSC 0454blue 

blondeee speedster

 

 

Uložiť