Splavy pre školy

Splav je nenáročný a bezpečný, ale aj napriek tomu tu zažijete mnoho zábavy a spoznáte krásu prírody z inej, Hronskej perspektívy. Vy si len vyberiete, typ, počet lodí a dátum splavu. O všetko ostatné sa postaráme my:

 • Kvalifikovaný inštruktor počas celého splavu
 • Lode 2 miestne kánoe alebo 6-7 miestny raft.
 • Doprava výstroje po ukončení splavu
 • Ukončenie splavu v príjemnom kempe Rybárik
 • Trasa: štart S. Lupča – cieľ Veľká Lúka (v prípade potreby je možnosť trasu upraviť)

Neváhajte nás kontaktovať

Autodoprava

V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť pravidelnú aj nepravidelnú autodopravu. Či už ide o rozvoz osôb alebo materiálu.
Autodopravu zabezpečujeme 9 miestnym mikrobusom Fiat Ducato s prívesom a záhradkou. Pre vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať!

{formular}

Firemné splavy Hronu a firemné akcie

Predstavte si pohodovú firemnú akciu pri vode a na vode. Ideálna kombinácia - čerstvý vzduch, správna dávka zábavy, cez deň trochu dobrodružstva a večer posedenie pri ohni. Toto je len jeden scenár, avšak možností je omnoho viac.

Hastrman vám vie zabezpečiť celú akciu, dať dobré tipy, poprípade zabezpečiť niektorú súčať akcie.

Čo pre vás vieme zabezpečiť:

 1. Kompletné zabezpečenie splavu: poradíme vám, ktorý úsek je pre vás najlepší, upozorníme na zaujímavé aj nebezpečné miesta, kultúrne aj iné pamiatky, zapožičiame komplet výstroj a prídeme vás vyzdvihnúť na miesto určenia (potápačov a "unavenejších" vodákov pozbierme aj skôr:-)).
 2. Zabezpečenie táboriska: vyberieme, rezervujeme a pripravíme pre vás tábor podľa požiadaviek - bufet, ohnisko, drevo, športoviská...
 3. Zabezpečenie ubytovania: pokiaľ si už netrúfate na stanové podmienky alebo pokiaľ si chcete predsa len dopriať trochu luxusu, radi zabezpečíme pre vás ubytovanie v hoteli.
 4. Sprievodné akcie: nafukovací hrad, nafukovací futbal, zorbing, motokáry, badminton a ďalšie.

Sme mladý a nadmieru flexibilný team. Radi vám vyjdeme v ústrety a každá nová požiadavka je pre nás výzva. Prezrite si naše referencie a kontaktujte nás v prípade záujmu.

Špeciálne akcie

Rozholi sme sa ísť opačným smerom a preto vám okrem klasického oddychovo-rekreačného času na vode ponúkame aj niečo extra. Sme naklonení každému dobrodružstvu, či už je to nočný splav, splav divokej rieky Belá alebo vodným bitkám na dolnom toku a radi by sme niečo z týchto dobrodružstiev ponúkli i vám.

Bežný splav Hrona je super, ...ale !!!

 1. Poznám každú zákrutu a perejku
 2. Nemám cez deň čas a večer sa mi nechce vysedávať doma
 3. Dávno som sa nekúpal v studenej vode
 4. Chcem spoznať tmu z vody a vidieť "zázrak noci"
 5. Už ani baby na tej vode nevískajú
 6. Chcem byť pánom Hrona a nie splavovať cez deň ako všetci ostatní!

Ak ste súhlasne pokyvkávali hlavou aspoň na jeden z bodov, potom je nočný splav aj pre Vás. Väčšinou ide o kratší úsek, cca dvojhodinový. Úsek sa vyberá podľa Vašej predstavy a tiež aj typu lode a skúsenosti posádky. Na nočnom splave spoznáte rieku z úplne inej perspektívy, budete sa plaviť krásnou nočnou prírodou a ostražito pozorovať každú perejku.

Organizovaný splav Hrona

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stráviť príjemný čas s vašimi najbližšími na rieke Hron. Hron je vhodný pre partie alebo rodiny pretože je bezpečný avšak aj napriek tomu dosatočne zaujímavý. Horný tok preteká krásnou horehronskou prírodou a vodáci sú neustále obklopený kopcami a dedinkami. Dolný tok je zase pomalý a môžete sa dosýtosti slniť pod letným slnkom. Popri rieke je mnoho zaujímavých miest na zastavenie, či už sú to kempy alebo krčmy, mestá hrady a podobne.
Splav hrona ponúka ideálnu príležitosť na prežitie príjemného a zaujímavého výletu.

Ako postupovať:

 1. Vyberte si požadovaný dátum a počet dní splavu (tu si môžete pozrieť aktuálnu obsadenosť lodí). Ak nemáte presnú predstavu o začiatku a konci splavu, ozvite sa a my vám odporučíme najvhodnejšiu alternatívu. Ďalšie užitočné informácie o splavovaní Hrona nájdete ne tejto stránke.
 2. Vyberte si požadovanú loď:
  • Pre rodiny s deťmi odporúčame raft Colorado alebo náš nový raft Rob Fin. Rafty sú na Hrone takmer nepotopiteľné plavidlá, ktoré majú kapacitu 6 (Colorado) alebo 7(Rob Fin) ludí. 
  • Pokiaľ chcete trošku živšie plavidlo ponúkame plastové káne Vydra. Je to klasické vodácke kánou veľmi oblúbené na dolných tokoch riek. Kánoe je rýchlejšie, ľahšie ovládateľné aj keď pochopiteľne máličko vratkejšie ako raft.
 3. Kontaktujte nás a dohodnite si záväzný termín.
 4. V daný termín Vám prinesiem lode a príslušenstvo na vopred dohodnuté miesto. Väčšinou ide o zaužívané miesta – kempy. Náš inštruktor Vám odovzdá vybavenie vo funkčnom stave, upozorní Vás na náročnejšie úseky, poviem Vám kde nájdete zaujímavé miesta a tiež aj kempy či hostince, v ktorých sa dá najesť. Samozrejmosťou je inštruktáž o ovládaní lodi, sebe záchrane a ostatných dôležitých informáciách. Tiež si dohodnete miesto a čas uknčenia splavu.
 5. Po skončení splavu sa stretneme na vopred dohodnutom mieste a náš inštruktor si preberie lode a príslušenstvo.

Prečo s nami na vodu?

Používame vybavenie v perfektnom stave, vždy vám poradíme a vyberieme najvhodnejšie riešenie pre Vás. Máme osobný prístup ku každému zákazníkovi, a záleží nám aby ste sa vrátili a preto sa o vás postaráme najlepšie ako vieme. V prípade potreby vám vieme zabezpečiť dopravu osôb ale aj batožiny kde potrebujete. A hlavne poznáme našu rieku a preto Vás vždy upozorníme na možné problémy a obmedzenia.