Organizovaný splav Hrona

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stráviť príjemný čas s vašimi najbližšími na rieke Hron. Hron je vhodný pre partie alebo rodiny pretože je bezpečný avšak aj napriek tomu dosatočne zaujímavý. Horný tok preteká krásnou horehronskou prírodou a vodáci sú neustále obklopený kopcami a dedinkami. Dolný tok je zase pomalý a môžete sa dosýtosti slniť pod letným slnkom. Popri rieke je mnoho zaujímavých miest na zastavenie, či už sú to kempy alebo krčmy, mestá hrady a podobne.
Splav hrona ponúka ideálnu príležitosť na prežitie príjemného a zaujímavého výletu.

Ako postupovať:

  1. Vyberte si požadovaný dátum a počet dní splavu (tu si môžete pozrieť aktuálnu obsadenosť lodí). Ak nemáte presnú predstavu o začiatku a konci splavu, ozvite sa a my vám odporučíme najvhodnejšiu alternatívu. Ďalšie užitočné informácie o splavovaní Hrona nájdete ne tejto stránke.
  2. Vyberte si požadovanú loď:
    • Pre rodiny s deťmi odporúčame raft Colorado alebo náš nový raft Rob Fin. Rafty sú na Hrone takmer nepotopiteľné plavidlá, ktoré majú kapacitu 6 (Colorado) alebo 7(Rob Fin) ludí. 
    • Pokiaľ chcete trošku živšie plavidlo ponúkame plastové káne Vydra. Je to klasické vodácke kánou veľmi oblúbené na dolných tokoch riek. Kánoe je rýchlejšie, ľahšie ovládateľné aj keď pochopiteľne máličko vratkejšie ako raft.
  3. Kontaktujte nás a dohodnite si záväzný termín.
  4. V daný termín Vám prinesiem lode a príslušenstvo na vopred dohodnuté miesto. Väčšinou ide o zaužívané miesta – kempy. Náš inštruktor Vám odovzdá vybavenie vo funkčnom stave, upozorní Vás na náročnejšie úseky, poviem Vám kde nájdete zaujímavé miesta a tiež aj kempy či hostince, v ktorých sa dá najesť. Samozrejmosťou je inštruktáž o ovládaní lodi, sebe záchrane a ostatných dôležitých informáciách. Tiež si dohodnete miesto a čas uknčenia splavu.
  5. Po skončení splavu sa stretneme na vopred dohodnutom mieste a náš inštruktor si preberie lode a príslušenstvo.

Prečo s nami na vodu?

Používame vybavenie v perfektnom stave, vždy vám poradíme a vyberieme najvhodnejšie riešenie pre Vás. Máme osobný prístup ku každému zákazníkovi, a záleží nám aby ste sa vrátili a preto sa o vás postaráme najlepšie ako vieme. V prípade potreby vám vieme zabezpečiť dopravu osôb ale aj batožiny kde potrebujete. A hlavne poznáme našu rieku a preto Vás vždy upozorníme na možné problémy a obmedzenia.